• +0725741615
  • nicokonijn@planet.nl

    2009 nieuws

    Jasper Lemmen wint achtste "Oud en Nieuw" van SNA

    Jasper Lemmen uit Bemmel heeft zaterdag het achtste "Oud en Nieuw" toernooi van SNA gewonnen. (Update: zie fotoalbums)

    Provinciale jeugdkampioenschappen 2010

    Met ingang van heden kunnen de jeugdleden van damclub SNA zich inschrijven voor de provinciale jeugdkampioenschappen...

    Prettige feestdagen

    Damschool Nico Konijn wenst alle bezoekers van deze website fijne feestdagen en een heel goed 2010 !!!

    Achtste "Oud en Nieuw" bij SNA

    Damclub SNA houdt zaterdag 2 januari voor de achtste keer het "Oud en Nieuw" sneldamtoernooi.

    De wedstrijden in het C.Huygenscollege in Heerhugowaard beginnen om 10.30 uur.

    Er zal worden gespeeld in vijf groepen: hoofd-, eerste- en tweede klasse, huisdammers en jeugd.

    Zie voor overige informatie: www.damclub-sna.nl

    Persoonlijke score Jeugd Clubteam Competitie

    De uitslagen en de individuele scores tijdens de finaledag van de Jeugd Clubteam Competitie.
    Hier volgen de uitslagen van de SNA welpen:

    Mike Koopmanschap 11e bij NK Rapid

    Mike Koopmanschap is zondag bij het NK Rapid in Den Hommel op een uitstekende 11e plaats geëindigd.

    Hij wist uit 7 partijen 8 punten te scoren en bleef met deze score grootmeesters als Ron Heusdens en Jos Stokkel voor die 7 punten scoorden.

    Kampioen van Nederland werd grootmeester Jean-Marc Ndjofang die 11 uit 7 scoorde.

    Tweede en derde werden Anton van Berkel en Pim Meurs die ieder 10 uit 7 scoorden.

    In de A-categorie deden 34 dammers mee.

    34e Joop Geuke Kerstdamtoernooi

    Drie SNA jeugdspelers hebben zaterdag meegedaan aan het 34e Joop Geuke kerstdamtoernooi.
    Maurice Koopmanschap wist in groep 3 op een keurige 2e plaats te eindigen.
    De tweelingbroers Tristan en Neville Groot werden in groep 2 respectievelijk 4e en 6e.

    Finales Jeugd Clubteam Competitie 2009

    Zaterdag werden de finales van de jeugd clubteam competitie in Harderwijk gespeeld.

    Het was heel jammer dat SNA niet met een juniorenteam kon uitkomen omdat Dave Bleeker (helaas zonder afbericht) niet beschikbaar was. De andere twee junioren Roy Coster en Kevin van Langen heb ik derhalve moeten afbellen.

    Zestiende ronde onderlinge competitie 17 december 2009

    Op de wekelijkse clubavond werden deze keer niet zo heel veel partijen gespeeld.

    Dit was voor een groot deel te wijten aan de barre weersomstandigheden waardoor er veel afzeggingen waren.

    Finales Jeugd Clubteam Competitie 2009

    Zaterdag 19 december worden de finales van de Jeugd Clubteam Competitie in Harderwijk gespeeld.

    De deelnemende teams aan de finales van de Jeugd Clubteam Competitie dienen uiterlijk 10.45 uur aanwezig te zijn in de R.S.G. 't Slingerbos, Eisenhowerlaan 59, Harderwijk. Tel.0341-414484.

    Het is voor de eerste keer in de geschiedenis dat SNA in de vier verschillende categorieën met een team uitkomt. Vooral een welpenteam was jarenlang een struikelblok.

    De teams zijn als volgt samengesteld:

    Junioren: Dave Bleeker, Roy Coster en Kevin van Langen.

    Aspiranten: Ritchie Wijnker, Raymond Koopmanschap, Niels Weel en Stan Brink.

    Pupillen: Timo Kuipers, Mitchel Mensinga, Bram van der Gragt, Leon Smids en Jessica Tol.

    Welpen: Dennis Fagel, Danique Smids, René Emmaneel, Dinant + Luuk Terweijden.

    Omdat ik met jeugd altijd ruimschoots op tijd aanwezig wil zijn vertrekken we om 8.45 uur bij het hek van het C.Huygenscollege.

    Nico.

    Pagina 1 van 5